CZ EN  
ÚvodPodlahy

Dřevěné podlahy Atawa

Dřevěná podlaha Atawa oživí každý domov, neboť je vyrobena z krásného a nenahraditelného přírodního materiálu - dřeva - které se hodí do všech typů interiérů. Elegantní velkoformátová celomasivní prkna se stávají jedinečným a neopakovatelným originálem jen díky zvýšenému důrazu jak na kvalitu, kresbu a přírodní prvky u dřeviny, tak i na způsob opracování dřeva a ručního nanesení ochranného nátěru. 

Při výběru podlahy dobře promyslete všechny aspekty podlahy: barevné provedení, styl, hrubost povrchu, rozměry podlahových prken; abyste si vybrali takovou podlahu, která se Vám bude nejvíce líbit a bude sedět interiéru vašeho domova. Vybírat můžete ze tří stylů, které určují vizuální pojetí podlahy: Styl Select, Styl Standard, Styl Antic.

Objednat nejpoptávanější druhy podlah


Natural oak HW110

Black antic HW530

White HW130


Výhody podlah Atawa

Přírodní materiál a kvalitní dřevina - Pro výrobu dřevěných podlah používáme převážně dub letní. Jedná se o jednu z nejkvalitnějších evropských dřevin, která je vhodná na.. (čtěte více)

 

Ruční výroba - tradiční způsob opracování a natírání zajistí kvalitnější výsledek. Oproti strojové úpravě, ruční ošetření zajistí i nátěr pera a drážky..  (čtěte více)

Veliké rozměry - dřevěná podlaha Atawa je speciální díky svým velkoformátovým rozměrům podlahových prken, které dosahují délek až dva a půl metru.. (čtěte více)

 

Podlaha včetně povrchové úpravy - v praxi to znamená, že v místě pokládky odpadá celý zdlouhavý proces: broušení, tmelení , následné přebroušení, moření a olejování.. (čtěte více)

  Ruční nátěr povrchu, pera a drážky - něco navíc.. - garantuje kvalitní ošetření celé plochy podlahy včetně nátěru pera a drážky (čtěte více)
Více než 50 barevných dekorů - Pestrá škála barev od přírodního provedení až po umělecký design.. (čtěte více)
 

Dlouholetá životnost a minimální kročejový hluk - Životnost dřevěných podlah se počítá na desetiletí, jsou-li dodrženy veškeré zásady při pokládce a je-li podlaha.. (čtěte více)

Čistá a snadná pokládka, po instalaci brzy pochozí -  povrchová úprava je předpřipravena ve výrobní hale a tak je pokládka snadná, rychlá, bez prachu, nečistot a brzy pochozí. (čtěte více)

 

Česká zakázková výroba - dřevěnou podlahu vyrobíme v atypickém rozměru. Ve stejném barevném odstínu dodáme i lišty, nábytek nebo dřevěná schodiště.. (čtěte více)

Dřevěná podlaha v koupelně - neposlední výhodou je možnost instalace podlahy v koupelnách, na toaletách nebo využití jako obklad na stěnách.